Väikekoolituste seeria juhtidele

Hea juht oskab oma juhtimisstiili kohandada vastavalt olukordadele ja inimestele, mida nad mingites etappides vajavad. Juhtimine on õpitav ja seda tuleb õppida.

Juhi ülesanne on juhtida koostööeeldusi koostöö suunas. Selleks, et üldse koostööeeldused tekiks tuleb juhil läbi organisatsiooni või meeskonna erinevate arenguetappide, ehitada üles aktsepteeriv ja usalduslik raamistik, mille toel saab hoogu inimeste spontaansus, loovus ja õppimisvõime. 

OÜ Rasset, ehk Tagametsa Loovusmaja on saanud Leader toetust seminari- ja loovusruumide renoveermiseks ning alustab seeriat väikekoolitustega juhtidele ja inimestele, keda huvitavad juhtimisteemad. Koolitused toimuvad Tagametsa Loovusmajas kella 14.00st kuni 16.30ni. 

  • 7. veebruaril 14.00-16.30 on teemaks Mina kui juht.

Räägime juhi rollidest, motivatsioonist, võimust ja mõjuvõimust.

 

  • 14. veebruaril 14.00-16.30 on teemaks Meeskonna sünd.

Kuidas kujuneb rühmast inimestest meeskond? Milline on teekond koostööni ja milline on juhi roll selle teekonna erinevates punktides?  

 

  • 21. veebruaril 14.00-16.30 on teemaks Meeskonna juhtimine.

Kuidas ehitada üles aktsepteeriv ja usalduslik raamistik, mis annab hoogu inimeste spontaansusele, loovusele ja õppimisvõimele. Räägime ka muudatuste juhtimisest.

Väikekoolituste teemakäsitlustes on oluline roll kaasavatel aruteludel ja kogemuste jagamisel. Sellest tulenevalt on gruppide suurus maksimaalselt 12 osalejat, seega osalejate arv on piiratud. Registreerumiseks saatke e-kiri aadressil madis@loovusmaja.ee või võtke minuga ühendust telefonil 5221127.

Ühe väikekoolituse hind on 35€ (+km) osaleja.

Lisaks uutele teadmistele ootab osalejaid värske pirukas kohvi või teega.

Koolitaja Madis Puhm iseendast:

Olen üle 20 aasta juhtinud erinevaid meeskondi ja seda nii Põhjamaades, Baltikumis, kui ka Eestis. Praegu tegelen Tagametsa Loovusmajaga ja meeskondade koostööd tugevdavate teemade koolitustega ning olen EAS Kasvuettevõtja mentorprogrammis mentoriks. Enesetäienduste käigus olen teada saanud mitmeid asju, mida olen teinud vaistlikult õigesti ja ka mitmeid asju, kus oleksin saanud paremini toimida. Eks pidev areng ja õppimine nii käibki.

Väikekoolitused on hea võimalus igale juhile võtta 2,5h nädalas saamaks uusi teadmisi või kinnitust oma kogemustele ja õppida teiste kogemustest. Mõnedest oma mõtetest ja kogemustest olen kirjutanud blogis.