Toimus Porikuu kokkuvõttev arutelu Loode-Eesti turismiasjalistele

28.01 kogunesid Porikuu festivali sõbrad Turba kultuurimajas, et võtta kokku möödunud aasta festival ning teha plaane uueks festivaliperioodiks. On suur rõõm, et kohale tulijaid oli mõnusalt palju ning meelsus Porikuu uuesti korraldamise osas positiivne.

Ühiselt nenditi, et 2 kuud on liiga pikk aeg festivali fookuses hoidmiseks ning seega toimub tänavune Porikuu festival 3. oktoobrist 1. novembrini!

Samuti kõlas ruumis mõte, et Porikuu festival võiks olla fokusseeritum. Ent arutelu selles osas, kas ja mil moel Porikuu programmi tänavu piiritleda ning sündmusi selekteerida, jätkub järgmisel kohtumisel. Järgmise koosoleku planeerime korraldada märtsikuu teises pooles, mil soovime tuua meie sündmuste korraldajateni ka praktilise koolituse, et oma üritusi edukalt reklaamida ja turundada.

Ka tänavu on Porikuu festivali eesmärk on pakkuda ehedaid ja autentseid elamusi nii kohalikele kui mujalt tulijaile ning neid ühise ''vihmavarju'' all turundada. Üheskoos saame näidata, et meie piirkonda tasub avastama tulla ka sombusel ja porisel ajal!

Tänavu aasta esimese töökoosoleku ettekande ja memo leiate siit: https://www.dropbox.com/…/li7f7f…/AABVu2jzeFkALqVGHOYBpOtpa