Porikuu festival tuleb taas

Liida oma sündmused sel sügisel toimuva Porikuu festivali programmiga

1.-31. oktoober 2021

 

Porikuu festival on Loode-Eestis tänavu neljandat korda toimuv elamusfestival, mis toob ühise turunduskatuse alla kokku erineva iseloomuga sündmused. Festival sündis 2018 aastal Lääne-Harjumaal, ja nüüdseks katab kogu piirkonda Tallinnast Haapsaluni. Meie festivali eesmärk on elavdada sügist madalhooaega ja kutsuda inimesi nautima ehedaid kohalikke elamusi ka siis, kui ilmad on porised ja õhtud märksa hämaramad. Vaata ka Porikuu kodulehte (www.porikuu.ee) ja Facebooki lehte (www.facebook.ee/porikuu).

Miks liituda Porikuu festivali programmiga?
Sündmuste korraldajatele on programmis osalemine tasuta! Festival pakub lisareklaami ja võimalust end ühise turunduskatuse all kuuldavamaks ja nähtavamaks teha. Turundame aktiivselt festivali programmi erinevates meediakanalites. Festivali turunduskulusid aitavad katta kohalikud omavalitsused ja LEADER projekt „Loode-Eesti ühisturundus“.

Millised üritused sobivad Porikuu festivali programmi?
Porikuu programmi sobivad kõik sündmused, mille toimumiskohaks on Loode-Eesti (so Lääne-Harjumaa ja Läänemaa omavalitsused) ning kuhu on oodatud ka külastajad väljastpoolt. Mõtle läbi ja seo oma sündmuse temaatika Porikuuga – vihmaga, poriga, sügisandidega, pimeda ajaga, hubasusega jm. Tahame, et festival väärindaks sügisest aega ja selle eripärasid. Näiteid Porikuu ja sügisega seotud sündmustest: „Porikuu pitsakohvik“, „Kõrvitsapidu“, „Õunamahlasimman“, „Porimatk“, „Hämara aja matk kõhedate lugudega“, loeng „Kuidas leida hämaral ajal endas motivatsiooni?“ jne. Võimalusi on piiritult. Ära karda eristuda!

Sündmuste registreerimine algab juba juunis, ära maga maha! Mida varem oma sündmuse registreerid, seda enam võid kindel olla, et üritus saab maksimaalset kõlapinda ja info jõuab õigeaegselt külastajateni.

Porikuu sündmuste korraldajatele on loodud ka Facebooki grupp: „Porikuu festivali köögipool“ https://www.facebook.com/groups/377240836066103, kust leiab alati kõige asjakohalisema informatsiooni ning millega ootame liituma kõiki Porikuust huvitatud turismiasjalisi.

Lisaks korraldame ka maikuus Loode-Eesti turismiasjalistele infopäeva, kus jagame infot nii Porikuu festivali kui Loode-Eesti ühisturunduse projekti kohta.

Selleks, et olla kursis Porikuud ja Loode-Eestit puudutavate ürituste jm olulise infoga, liitu Loode-Eesti turismiasjaliste uudiskirjaga lingil: http://eepurl.com/hpr8av